Basisschool Sint Jozef - Tegelen
MENU

Het team van bs. St. Jozef

Jori Beeren

Corina van der Bend

Stef Crompvoets

Margot Deckers

Simone Derks

Daniëlle van Eijk

Lisanne Geerits

Kristel Geraets

Simone Houben

Monique Huberts

Joan Jacobs

Bibi Jaspers

Loes Jessen

Math Kemps

Ieneke Kuijpers

Nicole Lathouwers

Melanie van Mierlo

Sophie van Mullekom

Fenne Münker

Monique Peeters

Yvonne Pelzer

Claudia van Schoubroeck

Elsa Sijbers

Rianne Stals

Frederike Verberne

Marij Verhaag

Gé Verstegen

Viënna Wijnen

Linda van der Wal

Suzan Wijnands

Groepsleerkracht 1/2A
Daniëlle van Eijk - danielle.vaneijk@kerobei.nl   
(Frederike Verberne - frederike.verberne@kerobei.nl)
Melanie van Mierlo-Nauta - melanie.vanmierlo@kerobei.nl
 

Groepsleerkracht 1/2B 
Margot Deckers-Idink - margot.deckers@kerobei.nl 
Marij Verhaag - marij.verhaag@kerobei.nl
 

Groepsleerkracht 1/2C
Monique Huberts - monique.huberts@kerobei.nl
Yvonne Pelzer - yvonne.pelzer@kerobei.nl
 

Leerkracht ondersteuning groepen 1/2
Marij Verhaag - marij.verhaag@kerobei.nl
Nicole Lathouwers - nicole.lathouwers@kerobei.nl
 

Groepsleerkracht groep 3A
(Ieneke Kuijpers - ieneke.kuijpers@kerobei.nl)
Jori Beeren - jori.beeren@kerobei.nl
Lisanne Geerits - lisanne.geerits@kerobei.nl
Bibi Jaspers - bibi.jaspers@kerobei.nl


Groepsleerkracht 4A
Kristel Geraets - kristel.geraets@kerobei.nl
Elsa Sijbers - elsa.sijbers@kerobei.nl
 

Groepsleerkracht 4/5B 
Sophie van Mullekom - sophie.vanmullekom@kerobei.nl 


Groepsleerkracht 5/6B
Simone Houben - simone.houben@kerobei.nl
Simone Derks-Faassen - simone.derks@kerobei.nl


Groepsleerkracht 6A
Rianne Stals - rianne.stals@kerobei.nl
Elsa Sijbers - elsa.sijbers@kerobei.nl


Groepsleerkracht 7A
Suzan Wijnands - suzan.wijnands@kerobei.nl
Melanie van Mierlo-Nauta - melanie.vanmierlo@kerobei.nl
Viënna Wijnen (lio-stagiaire) - vienna.wijnen@kerobei.nl


Groepsleerkracht 8A
Gé Verstegen - ge.verstegen@kerobei.nl
Loes Jessen - loes.jessen@kerobei.nl 
Linda van der Wal - linda.vanderwal@kerobei.nl


Teamleiders 
Claudia van Schoubroeck - claudia.vanschoubroeck@kerobei.nl
Corina van der Bend - corina.vanderbend@kerobei.nl


Directeur
Monique Peeters - monique.peeters@kerobei.nl (met zwangerschapsverlof vanaf 21-01-2022)
Bert Peeters - bert.peeters@kerobei.nl (vervanging Monique Peeters per 21-10-2022)

 

Conciërge
Stef Crompvoets - stef.crompvoets@kerobei.nl 
 

Administratief medewerkster
Joan Jacobs - joan.jacobs@kerobei.nl


Interieurverzorgsters
Mokhtaria Bachiri                      
Asito